Czy chcesz, aby twoje pomidory ładnie wyglądały były zdrowe, bogate w substancje odżywcze i smaczne?

Jeśli tak to koniecznie musisz wypróbować Naturalny Plon. Jest to preparat zawierający w swoim składzie unikalną mieszaninę aminokwasów z alg morskich i kwasów humusowych pochodzących z nowoczesnego Lignosulfonianu. Preparat ten jest całkowicie bezpieczny i naturalny. Zastosowany w formie oprysku na rośliny pomidora powoduje, że rośliny stają się dobrze odżywione, zdrowe, lepiej kwitną i skutecznie zawiązują owoce. Ponadto rośliny stają się bardziej odporne na infekcje (choroby grzybowe).

Naturalny Plon dzięki zawartości czystych roślinnych aminokwasów, szybko pozwala roślinom uzyskać zdrowy wygląd i pomaga w podniesieniu wartości odżywczej owoców poprzez zwiększenie zawartości witamin, cukrów, kwasów organicznych, antyutleniaczy, soli mineralnych, barwników (w tym likopenu) w owocach, a przez to wpływa również na ich smak.

Kwasy humusowe, powodują natomiast rozwój całej rośliny – zarówno jej korzeni, jak i części nadziemnej oraz wpływają korzystnie na stan gleby, tworząc dogodne warunki do rozwoju pozytywnych mikroorganizmów.

To wszystko przekłada się na lepsze odżywienie gleby, a tym samym całej rośliny.

Powrót do listy porad

Comments are closed.