O nas

Marka ZIELONY OGRÓDEK stworzona została przez firmę AGRARIUS, która od 2006 roku z powodzeniem wprowadza coraz większą gamę preparatów organicznych i naturalnych na rynek. Działamy zgodnie z filozofią:

rolnictwo w harmonii z naturą.

Filozofia ta przyświeca także wielu hobbistom, działkowiczom, którzy w trosce o swoje zdrowie poszukują produktów wspomagających i chroniących uprawy, a jednocześnie bezpiecznych dla ludzi i środowiska.

Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, proponujemy ZIELONY OGRÓDEK– połączenie trzech preparatów pozwalające na kompleksowe i bezpieczne oddziaływanie na uprawy, w opakowaniach idealnie dobranych do potrzeb klientów.

Produkty te zyskały uznanie naszych Klientów w konwencjonalnym profesjonalnym rolnictwie, ogrodnictwie i sadownictwie. Cechują się wysoką jakością, sprawdzoną skutecznością i idealnym dopasowaniem do potrzeb roślin.

ZIELONY OGRÓDEK zapewnia roślinom odpowiednio zbilansowany wzrost, rozwój i wigor. Rośliny pięknie wybarwiają się, kwitną dłużej, a plony są owocne i smaczniejsze dzięki wysokim ilościom cukrów, karotenoidów czy witaminy C.

Co istotne, stosowanie preparatów wchodzących w skład ZIELONEGO OGRÓDKA pozwala zminimalizować stosowanie preparatów chemicznych, ograniczając tym samym ich pozostałości w warzywach i owocach. Brak toksyczności, okresu karencji, zagrożenia dla życia biologicznego, a jednocześnie proste stosowanie przekonały już wielu profesjonalnych rolników, nie tylko dzięki badaniom, ale również dzięki wieloletniej obserwacji na polu.

Produkty mają zastosowanie w uprawie:

  • roślin ozdobnych w domu i ogrodzie
  • warzyw gruntowych w gruncie i pod osłonami
  • krzewów i drzew owocowych oraz ozdobnych